راه اندازی بخش پرسش و پاسخ سایت

بخش پرسش و پاسخ سایت به روش سایت Stackoverflow.com راه اندازی شد!

سایت Stackoverflow به عنوان یک سایت موفق در زمینه پرسش و پاسخ توانست بهترین نوع یافتن جواب برای موضوعات مختلف را فراهم کند. شیوه کار به این روش است که کاربر ابتدا سوال خود را با انتخاب موضوع اصلی آن مطرح می کند. سپس کاربران مختلف به پاسخگویی به این سوال می پردازند. اما در عین حال به جواب های از قبل داده شده امتیاز مثبت یا منفی می دهند. در نهایت جوابی که بیشترین تعداد مثبت را دریافت کرده باشد به عنوان جواب برتر در ابتدای جواب ها نشان داده می شود.

سایت askubuntu.com نیز دقیقا همین روند را پیش گرفت و در مدت زمان کوتاهی توانس به تعداد زیادی از سوالات جواب دهد. این سایت ها امروزه خود تبدیل به دایرکتوری های بسیار عظیمی از سوالات متعدد در زمینه های مختلف تبدیل شده اند؛ به طوری تقریبا اکثر سوالاتی که ممنکن است برای یک نفر در زمینه های مختلف به وجود بیاید در اینجا جواب داده شده است. البته موضوعات اصلی مربوط به فناوری اطلاعات می باشد.

در سایت اُپنفوم نیز تصمیم گرفتیم تا چنین روشی را پیاده سازی کنیم. بسیاری از مشکلات فراوانی که در اُپنفوم به وجود می آیند به سادگی قابل حلند اما له دلیل عدم وجود فایل های کمکی فراوان، عملا دسترسی به راه حل این مشکلات بسیار مشکل است. از طرفی اگر کاربران مختلف تجربه ای را که در اختیار دارند با کاربران دیگر به اشتراک بگذارند به زودی اکثر سوالات (حداقل سوالات رایج) جواب داده خواهد شد.

برای دسترسی به این بخش می توانید از منوی سایت روی گزینه پرسش و پاسخ کلیک کنید.

اخبار, اسلایدر
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست
X