حل از راه دور مشکلات اپنفومی شما با AnyDesk

شما در هر مرحله ای از یادگیری اپنفوم که باشید، گاهی ممکن است به مسائلی برخورد کنید که برای کشف راه حل آن نیاز به کمک از افراد دیگر باشید. نصب اپنفوم، نصب swak4Foam، برطرف کردن مشکلات حلگرها، مشکلات مشزنی، پس پردازش و غیره همه از جمله مواردی است که ممکن است شما با آنها برخورد کنید. خوشبختانه تیم اپنفوم دات آی آر این قابلیت را دارد که به صورت Remote Desktop مشکلات شما را در اسرع وقت حل کنند. این کار توسط نرم افزار سبک و محبوب AnyDesk انجام میپذیرد به طوری که کافیست شما این نرم افزار را روی سیستم عامل لینوکس خود نصب کرده و تنها کد مربوط به اتصال را به تیم اپنفوم دات آی آر ارائه دهید. با این کار افراد تیم مستقیم به سیستم شما دسترسی پیدا کرده و جلوی چشمان شما مشکلتان را برطرف خواهند کرد. از لحاظ امنیتی هم نباید نگران چیزی باشید چرا که همه مراحل مستقیما جلوی چشمان شما انجام میگیرد و هرگونه درخواست برای دسترسی به فایل ها نیازمند تایید دسترسی از طرف شماست. برای انجام این کار کافیست مراحل زیر را طی کنید:

1. نصب نرم افزار AnyDesk:

نصب نرم افزار بسیار راحت است. کافیست به صورت زیر عمل کنید:

سیستم های 64 بیتی:

ترمینال را باز کنید و دستورات زیر را یکی پس از دیگری وارد کنید. منتظر بمانید تا اجرای دستور اول تکمیل شود و بعد دستور بعدی را وارد کنید. پس از اجرای دستور دوم، ترمینال از شما خواهد خواست تا رمز عبور لینوکس خود را وارد کنید. این کار را انجام دهید و Enter بزنید.

wget https://download.anydesk.com/linux/anydesk_2.9.6-1_amd64.deb
sudo dpkg -i anydesk_2.9.6-1_amd64.deb

دستور اول به منظور دانلود فایل نصبی AnyDesk هست. اگر به هر دلیلی دستور اول، فایل با پسوند deb را به درستی دانلود نکرد، کافیه روی این لینک دانلود کلیک کنید و فایل دانلود شده را داخل پوشه Home قرار دهید و بعد دستور دوم را وارد کنید.

سیستم های 32 بیتی:

ترمینال را باز کنید و دستورات زیر را یکی پس از دیگری وارد کنید. منتظر بمانید تا اجرای هر دستور تکمیل شود و بعد دستور بعدی را وارد کنید. پس از اجرای دستور دوم، ترمینال از شما خواهد خواست تا رمز عبور لینوکس خود را وارد کنید. این کار را انجام دهید و Enter بزنید.

wget https://download.anydesk.com/linux/anydesk_2.9.6-1_i386.deb
sudo dpkg -i anydesk_2.9.6-1_i386.deb

دستور اول به منظور دانلود فایل نصبی AnyDesk هست. اگر به هر دلیلی دستور اول، فایل با پسوند deb را به درستی دانلود نکرد، کافیه روی این لینک دانلود کلیک کنید و فایل دانلود شده را داخل پوشه Home قرار دهید و بعد دستور دوم را وارد کنید.

اگر به هر دیلیلی با مشکل Dependency مواجه شدید، دستور زیر را اجرا کنید:

sudo apt-get install -f

این دستورات روی نسخه های 16.04، 17.04 و 18.04 تست شده اند. پس از نصب برنامه را باز کنید و کد مربوط به سیستم خودتان را یادداشت کنید. این کد مخصوص سیستم شماست و هر شخصی می تواند به آن متصل شود. به منظور امنیت بیشتر می توانید یک کلمه عبور برای اتصال به سیستم خودتان تعیین کنید.

اگر به هر دلیلی در نصب AnyDesk به مشکل برخوردید با ما در تلگرام در تماس باشید: 6220-828-0938

2. تکمیل و ارسال فرم زیر

3. تماس با شما و هماهنگی زمان

ما با راه های ارتباطی که در اختیار ما قرار دادید با شما تماس خواهیم گرفت و زمانی را برای بررسی مشکل هماهنگ می کنیم.

4. پرداخت هزینه توافق شده

با ارائه لینک اینترنی به شما قبل از زمان تعیین شده، شما می توانید به راحتی هزینه توافق شده را پرداخت کنید.

5. حل مشکل توسط تیم در زمان هماهنگ شده

در اینجا ما به سیستم شما متصل شده و مشکل مطرح شده را بررسی و حل می کنیم. اگر به هر دلیلی ما قادر به حل مشکل نبودیم، یا با هماهنگی شما حل مشکل به زمانی دیگر موکول می شود تا اطلاعات لازم را بدست آوریم و یا هزینه پرداختی به شما عودت داده می شود.

آموزشی
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست
X