سلام. به سایت اپنفوم دات آی آر خوش آمدید.

 1. سایت اپنفوم دات آی آر وبسایتی است برای کنکاو در نرم افزار متن باز و محبوب اپنفوم. در این وبسایت سرویس های آموزش آنلاین در زمینه دینامیک سیالات محاسباتی و مخصوصا اپنفوم ارائه میگردد که می توانید از آنها برای یادگیری خود استفاده کنید.
 2. اگر نمی‌توانید این شرایط را بپذیرید، متاسفانه نباید از وبسایت اپنفوم دات آی آر استفاده کنید.
 3. محتوای آموزشی سایت ما ممکن است رایگان باشد و یا باید برای آنها هزینه پرداخت کنید. ما به شما این اجازه را میدهیم که از تکنیک ها و روش هایی که در این آموزش ها فرا میگیرید بدون ذکر منبع، در تجارب کاری خود (شخصی یا تجاری) استفاده کنید.
 4. شما برای استفاده از محتوای آموزش آنلاین سایت (به جز بخش بلاگ) باید در سایت ثبت نام کنید. پس از خرید، محتوای خریداری شده در قسمت حساب کاربری شما برای دانلود قرار میگیرد. همچنین یک نسخه از لینک های دانلود برای شما ارسال میگردد.
 5. ما فقط محتوای آموزشی را برای شما فراهم می کنیم و مسئولیت هزینه های دانلود و استفاده از این محتوا بر عهده خود شماست.
 6. اگر شما از خدمات “کمک از راه دور” استفاده می کنید، می پذیرید که این کار در ابتدا با مجوز خود شما انجام گرفته است و هرگونه عمل، دستور، تغییر و … در سیستم، با اعتماد شما نسبت به متخصصین اپنفوم دات آی آر انجام می گیرد. شما باید شخصا در هنگام برقراری ارتباط ناظر اعمال انجام شده باشید.
 7. شما اجازه ندارید که اطلاعات ورود به حسابتان را در اختیار کسی قرا دهید و یا به کسی اجازه بدهید که از محتوای خریداری شده شما استفاده کند. صحت اطلاعاتی که شما در حساب کاربری خود وارد میکنید، با خودتان است.
 8. ما سعی می کنیم که دسترسی یک ساله به محتوای خریداری شده شما را فراهم کنیم. ولی این حق را برای خود محفوظ می داریم که به صلاحدید خودمان در صورت منسوخ شدن، دلایل قانونی و یا کاری، این دسترسی را زودتر از موعد یک ساله قطع کنیم.
 9. اگر در دسترسی به حساب یا هر بخشی از محتوای خریداری‌شده به مشکلی برخوردید، لطفا با ما تماس بگیرید. برای اینکار کافیست با ایمیل info@openfoam.ir تماس بگیرید و یا از صفحه تماس با ما استفاده کنید.
 10. ما با صلاحدید خودمان هروقت به این نتیجه برسیم که شما قوانین را زیر پا گذاشته اید، می توانیم حساب کاربری شما را معلق کنیم و دسترسی شما را نسبت به محتوای خریداری شده قطع کنیم.
 11. در صورت بروز مشکل در دریافت هزینه پرداختی، ما این حق را داریم که دسترسی به محتوای مورد نظر را قطع کنیم.
 12. تمامی مالکیت محتوا متعلق به ما است. تمامی محتوای موجود در وبسایت اپنفوم دات آی آر مشمول حقوق مالکیت معنوی می شود.
 13. شما با استفاده از وبسایت ما، می‌پذیرید هیچ محتوایی را بازتوزیع نمی‌کنید، کپی نمی‌کنید، تغییر نمی‌دهید، انتقال نمی‌دهید، واگذار نمی‌کنید، نمی‌فروشید، اجاره نمی‌دهید، قرض نمی‌دهید، ویرایش نمی‌کنید، اقتباس نمی‌کنید، و در قالب دیگری قرار نمی‌دهید (مگر آنکه مشخصا در این توافقنامه اجازه داده شده باشد)، و از این محتوا برای هیچ مقصودی که ما مشخصا بیان نکرده‌ایم، استفاده نخواهید کرد.
 14. شما نباید از علامت های تجاری ما و یا اشخاص دیگر موجود در سایت بدون اجازه ما، استفاده کنید.
 15. شما در هنگام استفاده از وبسایت اپنفوم دات آی آر میپذیرید که از قوانین کشور پیروی کنید. شما نباید محتوای غیر قانونی، اطلاعات حساس، ویروس، جاسوس افزار، هرزنامه، محتوای خلاف قوانین جرایم رایانه ای و یا خلاف قوانین و موازین جمهوری اسلامی ایران منتشر کنید. همچنین ما حق حذف هرگونه محتوای کاربر که مشمول موارد ذکر شده، بشود را به صلاحدید خود داریم.
 16. ما جزئیات اطلاعات شما را به افراد حقیقی یا حقوقی نمی فروشیم و یا در اختیار ارگان خاصی قرار نمی دهیم مگر برای اجرای قانون.
 17. ما به حقوق معنوی شما احترام میگذاریم. اگر به هر دلیلی احساس می کنید در سایت محتوایی وجود دارد که مالکیت معنوی شما را نقض می کند، لطفا آن را با ما در میان بگذارید.
 18. ما سعی مکنیم که دسترسی شما به سایت 7 روز هفته، 24 ساعت باشد. اما گاهی ممکن است به دلایل تعمیرات، سایت از دسترس شما خارج شود. ما سعی می کنیم که این زمان را به حداقل برسانیم.
 19. ما می توانیم در هر زمان که صلاح بدانیم، توافقنامه را تغییر دهیم که در این صورت آن را در وبسایت اطلاع رسانی خواهیم کرد.
 20. آدرس ما: زنجان، میدان دروازه ارک، خیابان 17 شهریور، کوچه ولی پور، پلاک 59، تلفن: 09388286220
فهرست
X