اپنفوم دات آی آر

وبسایت اپنفوم دات آی آر ابتدا در سال 1394 به همت برخی از دانشجویان دانشگاه های برتر کشور راه اندازی گردید و در سال 1395 تحت پشتیبانی شرکت فنی مهندسی سیمیکو قرار گرفت. پس از مدتی این وبسایت به صورت مستقل کار خود را ادامه داد. این وبسایت همواره از تمامی اساتید و صاحب نظران دینامیک سیالات محاسباتی دعوت کرده تا نقشی در پیشبرد توسعه و آموزش نرم افزار اپنفوم در کشورمان داشته باشند که خوشبختانه با پاسخ مثبتی از طرف جامعه دینامیک سیالات محاسباتی روبرو شده است.

در این وبسایت شما می توانیدبه صورت رایگان و یا با پرداخت هزینه از محتویات آن استفاده کنید. از جمله خدمات وبسایت عبارتند از:

  1. وبلاگ وبسایت: در این قسمت شما می توانید به صورت رایگان از محتویات متنی نوشته شده توسط متخصصان این نرم افزار استفاده کنید. این محتویات معمولا در سطح مبتدی تا متوسطه ارائه می شوند.
  2. دوره ویدئویی آنلاین: برای اولین بار دوره آنلاین ویدئویی نرم افزار اپنفوم تولید و توسط این وبسایت ارائه شده است.
  3. خدمات راه اندازی و آموزش از راه دور: به منظور تسهیل شروع به کار تازه کاران، وبسایت اپنفوم دات آی آر در اقدامی تازه بخش “آموزش از راه دور” را راه اندازی کرده است بدین شکل که متخصصان سایت اپنفوم دات آی آر به صورت از راه دور به آموزش و نصب و راه اندازی نرم افزار می پردازند.

صاحب امتیاز وبسایت: مجتبی امیراصلان پور
شماره تماس: 6220 828 938 (98+)

فهرست
X